\ Site Hakkında

Site Hakkında

Türkiye’de gelişen internetle birlikte yayınlanmış bir çok bilgi içeren site bulunmaktadır. Bilgilerin büyük bir çoğunluğu doğruluğundan emin olunamayın tabiri caizse uydurma bilgilerden oluşmaktadır. Bu, tarih siteleri için de aynı şekilde geçerlidir.

Ülkemizde gerek yayınlanan filmlerin gerek bilgisayar oyunlarının gerekse de tarih merakından dolayı İkinci Dünya Savaşı’yla ilgili bir çok kişi bilgi araştırması içerisindedir. Maalesef ki yıllardır bu konuyla ilgili güzel bir çalışma yapılmamıştır. ikincidunyasavasi.com burada devreye girerek yanlış bilgilendirmenin ve yanlış tarihi araştırmaların önüne geçmek adına kurulmuş ve internet kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

2010 yılından itibaren İkinci Dünya Savaşı araştırmacısı on binlerce kullanıcı sitede çeşitli araştırmalarda bulunmuş ve güzel fikirlerini paylaşarak sitenin gelişiminde bir çok katkı sağlamışlardır.

Bundan sonraki süreçte ise ikincidunyasavasi.com savaşın bilinmeyen yüzü hakkında bir çok araştırma yayınlamaya devam edecektir.

Bizi ziyaret eden tüm kullanıcılarımıza sitemizde iyi vakit geçirmesi ve gerek kendilerine gerekse de sitemize katkı sağlamalarından memnuniyet duyacağımızı bildiririz.

Teşekkürler.

ikincidunyasavasi.com

Yorumunuzu bırakın